Consultation for SenegalConsultation for Senegal, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Senegal; Türkiye’ de bulunan Senegal Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Senegal vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Senegal temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Senegal Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Senegal Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Senegal temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Senegal seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Senegal vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Senegal web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Senegal web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Senegal web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Senegal‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Consultation for Senegal